Bekleyiniz

Sayfa Yükleniyor...

ÇATLAK OLDUĞUMUZ DOĞRUDUR...

Hangimiz değiliz ki? Mesleğimizi, ideallerimizi, yeteneklerimizin meyvelerini yemeği seviyor, para kazansak da kazanmasak da bir şeyler karalamaktan çizim yapmaktan ve tasarım yapmaktan vazgeçemiyoruz. Evet bu bağlamda çatlak olduğumuz doğrudur...

Kazancımız para değil takdir ve başarıya ulaştırdığımız markalardır.

Nux Workshop 2005 yılında kurulmuş ve markanıza ruh katmak için çalışan, genç kafalardan oluşmuş ve bu gaye uğrunda yeniliklere imza atmış, sektöründe lokomotif olmuş, kendince prensipleri olan bir ekibin fikri barınağıdır.

Sürüsüne değil, kalitesine iş yapıyoruz...

Ekibimizin amacı "çok müşteri=çok para" değildir. Kendimizi adayabileceğimiz müşterilerdir. Sanatımızın fiyatını rakamlar ile ölçmek mümkün değildir. Biz sadece mesaimizin ücretini almaktayız.

İşimizi size beğendirmeye çalışmıyoruz ki...

Bizim hedefimiz sizin müşterileriniz. Markanızın nasıl algılanması gerektiği konusunda çalışıyoruz. Kişisel zevklere dayalı iş beğendirme sürecinden kaçınıyoruz. Pazarda benzersizlik ve tabii ki bir karizma sahibi sunumlara yoğunlaşıyoruz.

SADECE ÇİZİM YAPMIYORUZ,
MARKANIZA RUH KATIYORUZ...

Renkler ve şekiller önemlidir. Anlamasakta onlar kendilerini içimizdeki birisine anlatırlar. işte bu yüzden bazen güven verir, bazen ise liderlik hissi uyandırırlar. İşte biz müşterinizin içindeki o kişiye seslenecek renk ve şekil armonileri üzerinde yoğunlaşıyoruz. Bu bazen bir logo, bazen bir web sitesi, bazen de bir afiş olabiliyor.

Sizinle çalışmamız mühim değil ama tanışmamız çok önemlidir.
Aycan BAŞAK

TASARIM: DUYGULARA SEZGİSEL VE GÖRSEL DOKUNUŞTUR.

İnsan olarak duygularımız bizi doğrudan etkiler. Bir duygu durumu yaşanan o anı şekillendirebilir. Bu duyguyu ise gördüğümüz herhangi bir tasarım ile hissetmemiz mümkündür. Hislerimiz ise karar verme mekanizmamızı olumlu yada olumsuz etkilerler.

Biz, fikirlerimizde başlayıp ellerimizden çıkan doğru tasarımlar ile hedef kitlenize gereken duyguyu aşılıyoruz ve bu da sizin tercih edilme sebebinizi zorunlu kılıyor. Yine biz müşterinizin sizde ne hissetmesi gerektiğini anlıyor ve bunu tasarımlarımızda saklıyoruz. Böylece karşıdan bakıldığında insanları etkileyen ve duygularını sizin lehinize değiştiren en doğru tasarım ortaya çıkmış oluyor.

Cihan CANBAZ

TECRÜBEYLE SABİT FİKİRLER

Fikiri parmaklarımın ucunda hissetmekten bahsediyorum, çünkü bu; soyutun-fikrin somuta dönüşmesi demektir ve hareketin başarılı olduğunu akla uydurur. Fikri hasatın tanelerini, iri taneler ve ufak taneler olarak ayırmakla kalmaz, hangisinin nerede kullanılması gerektiğinide biliriz. Nitekim elekten geçemeyen taneler çöp değil, bilgeliktir. Online sosyal mecralar, toplum psikolojisi ve algı yönetimi üzerindeki yeteneklerimizi tetikliyor. Sosyal medyayı kişisel kullanım alanı olmanın ötesinde görüyoruz ve markanız için bir fırsatlar silsilesine dönüştüyoruz.

Sonuca herkes ulaşmak ister fakat biz zaten oradayız.
Talha ARDA

İŞİN PSİKOLOJİSİ...

İşimiz kişisel zevklere bırakılamayacak kadar hassas ve önemlidir. Yani sizin mor rengi sevmeniz bizim için değerli fakat, oluşturulacak olan imajın ihtiyacı sarı ise sizin kişisel zevkinizi evinizi boyarken kullanmanızı önermekten geri kalmayız.

Yani işimiz sadece bir şeyler çizmek ve göze hitap etmek değildir. Beyine, fikre ve belki ruha dokunabilmektir.

Sizin beğeniniz için değil, müşterinizin algısı için çalıştığımız unutulmamalı...

MARKALARINIZ KORUMA ALTINDA!..

Sınaî ve fikri haklar, yönetim sistemleri, ürün-hizmet belgelendirme, teşvik-hibe projeleri, pazarlama ve eğitim hizmetleri konusunda güvenilir ve doğru çözümler sunmaktayız.

Günümüzde önemi daha da artan ve kuruluşunuza katma değer sağlayacak konuların önemi artık neredeyse tüm kuruluşlar tarafından bilinmekte, kurumsallaşma ve rekabet edebilme becerisi açısından da gerekliliği tartışılmaz hale gelmiştir.

Baki DEMİR ve Nusret SARI